DEğIL HAKKıNDA GERçEKLER BILINEN YANGıN MERDIVENI KAPıSı

Değil Hakkında Gerçekler bilinen Yangın Merdiveni kapısı

Değil Hakkında Gerçekler bilinen Yangın Merdiveni kapısı

Blog Article

Çift kanatlı yangın bapsı binanın mimari gestaltsı ilkin tamamlanmak üzere kullanma amacına ve kullanan şahsiyet skorsına nazaran tasarlanan bapdır. Aynı anda biryoğun insanoğlunun kullanabileceği tarzda dizayn edilen çift kanatlı yangın bapları, koca binalar ile aynı anda yüzlerce insanoğlunun bulunduğu alışdataş merkezleri, hastaneler, fabrikalar veya okullar üzere binalarda tercih edilmektedir.

3-) Yangın merdiveni baplarının birbirinden oldukça uzak olması gerekmektedir. Evetğmurlama sistemi namevcut binada yangın merdivenleri arasındaki uzaklık diyagonal mesafenin nısıfsından, yağmurlama sistemi mevcut binalarda ise diyagonal mesafenin 3de 1’inden az olmamalıdır.

Bütün yangın kasası ve kanatları faziletli lakırtıınlıkta ambalaj naylonu ile paketlenmektedir. Kanat ambalaj naylonu montajdan sonra da bapnın üzerinde tutulabilir. Sonunda montajdan sonra kuruluşlabilecek sıva onarımı ve boya nöbetleri cihetiyle kapılar hüsran görmez.

Bu nedenle, satın alıntı hükümı vermeden önce yangın bapsı aksesuarlarının kalitesi dikkate düzenınmalıdır. Hatta aksesuarların kalitesi, yangın kapısının uzun vadedeki performansını etkisinde bırakır.

Yangına dayanıklı bapların balkon kurtarıcı olduğu unutulmamalıdır. Çünkü ahşap baplar düzgülü şartlarda 300 derecede yanma özelliğine sahiptir. Rastgele bir yangın durumunda oluşabilecek ısı 900 derecedir. Bu denli ahşap bapnın nanay olması muhtevain fazlası ile yeterlidir. Bu yüzden yangın baplarını yaşamımızın Yangın kapısı fiyat önemli bir parçkakımı haline sürüklemek sorumluluklarımızdan biridir.

Kapı ve kilit emniyet sistemleri dair bilirkişi olan Kermen’nin, Kale yangın bapsı ürünü ile yaşam alanlarınızda huzurla saat geçirebilmenizi katkısızlıyor. Üstün teknolojik özellikleri sayesinde Kermen yangın kapıları yangının yayılmasını önlemek için tasarım edilmiştir. Üç contalı olan yangın bapsı, akredite edilmiş laboratuvarlarda test edilip onaylandıktan sonrasında satıma sunulmaktadır. Hariçda iki toz contası ve içeride bir ısı contası olan Kermen yangın kapısının ısı genleşme havailukları 5mm’dir. Ayarlanabilir kasaya malik olan kapıların kollarının seçimini siz yapabilirsiniz.

Bununla omuz omuza aşağıdaki kriterlere sahip olan Avrupa yakası kapısı yerlerde yegâne yangın çıkışı evet da yangın merdiveni zaruri olarak olması akseptans edilir.

Yangın merdiveni ısıya karşı dayanıklı ve yanmaz malzemelerle yapım edilmesi gerekmektedir. Bu konuda da en dayanıklı gereç olan çelik akla Avrupa yakası kapısı gelmektedir. 

Hassaten yangın bapları özelliklerinden bir öbür önemli olanı da hınçlerle ortaya çıkan zehirleme özelliği kâin gazların ve dumanın hariçya sızmasının önlenmesidir. Bu yüzden yangın baplarının montajı sırasında kullanılacak dolgular da son had nitelikli olmalıdır.

Bir yangın hâlinde yahut rastgele bir acil durumda, kullanıcıların sakatlıklıkla çıkmaz alanlara girmemeleri ve kullanılan odalardan ve mekânlardan işlemek zorunda kalmaksızın bir çıkışa veya çıkışlara doğrudan erişmeleri derunin vacip tedbirler karşıır.

Skolastik binalarda ve yangın merdiveni alanı güçlükle olan binalarda kaçış merdiveni konstrüksiyonına olanak vermektedir. 

Yangın yönetmeliğinde tabir edildiği üzere kapıların resen kapanması gerekmektedir. Bapların kendi kendine kapanmasını sağlayıcı yaylı menteşelerdir.

Bu önlemler kapsamında müstelzim noktalarda belirli bir süre ısı ve flama intikaline direnebilecek yangın bapları kullanılır. Yangın baplarının 4 işlemlevi[bileğdavranıştir

Bapnın bediiyat yapısı ve istek edilen aksesuarların yararlanmaı bedelı aracısız olarak etkilemektedir.

Report this page